Digitálna tlač

 

Hlavné vlastnosti

  • Digitálna farebná tlačiareň s pôsobivou rýchlosťou tlače až 60/71 farebných výtlačkov za minútu
  • Výnimočná kvalita tlače zabezpečujúca jasnosť a presnosť s farebným rozlíšením tlače 1 200 x 1 200 dpi x 8 bit a s polymerizovaným tonerom Simitri® HD
  • Pokročilá technológia spracovania farieb od spoločnosti Konica Minolta – S.E.A.D. II. Zabezpečuje absolútnu konzistenciu obrazu, frekvenčne modulované rastrovanie, stabilitu obrazu a nastavenie hustoty.
  • Vedúce postavenie v dostupnosti médií a možnostiach dokončovania – sofistikovaný manažment médií a nenapodobiteľné možnosti dokončovania, vrátane vytvárania brožúr, lepenej väzby, multi (GBC) dierovacej jednotky atď.

 

Vďaka svojim úžasným možnostiam spracovania obrazu a absolútne konzistentnej kvalite tlače otvárajú KONICA MINOLTA AccurioPrint 2060L  novú éru nadštandardnej kvality farebnej tlače. Nenapodobiteľná modularita týchto zariadení poskytuje bezkonkurenčnú všestrannosť a zabezpečuje dokonalú prispôsobiteľnosť každému tlačovému prostrediu.

Čo je digitálna tlač?

Expresnou digitálnou tlačou rozumieme technológiu, keď je počítač priamo spojený s tlačovým strojom a medzi súborom v počítači a vytlačeným dokumentom neexistuje žiadny polotovar, ako je film alebo tlačová doska.Medzi najväčšie výhody digitálnej tlače patrí rýchlosť (minimálna doba potrebná k spracovaniu zákazky), bezkonkurenčne nízke ceny tlače pri malých množstvách, možnosť korekcií počas tlače, stála kvalita a farebnosť (aj pri dotlači), obojstranná tlač, možnosť tlače UŽ OD JEDNÉHO KUSU kníh, katalógov, diplomov, oznámení, kalendárov, firemných tlačovín, letákov, plagátov, pozvánok, nápojových a jedálnych lístkov, pohľadníc, bookletov CD, photobookov, vizitiek, hlavičkových papierov, výročných správ, samoprepisov, oznámení, vstupeniek, atypických tlačovín…Výhodou je aj široká škála tlače podľa požiadaviek od „Print on Demand“ a „Just in Time“ až po číslovanie dokumentov a tlač personalizovanej korešpondencie s použitím variabilných dát.Po tlači nasleduje finalizácia. Finalizácia – dokončovacie spracovanie je výrobnou fázou, kde tlačiarenské produkty nadobúdajú konečnú spotrebiteľskú podobu. Precízne spracovanie a náležitá kontrola finálneho výrobku hrajú rovnako dôležitú úlohu ako kvalitná tlač. Dokončovacie spracovanie zabezpečujeme výlučne vlastnými technológiami – rezanie, skladanie, ryhovanie, väzba V1 (spinková), kalendárová väzba, brožúrovanie, balenie.U nás nemusíte čakať, u nás nie sú žiadne poradovníky. Vytlačíme rýchlo a v termíne, na ktorom sa spolu dohodneme.